O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych w nurcie integracyjnym. Dodatkowo jestem zatrudniona na stanowisku psychologa w Klinice Psychiatrii Sądowej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, gdzie opiniuję oraz pracuję indywidualnie i grupowo z pacjentami tego oddziału.

Ukończyłam psychologię oraz studia podyplomowe z „Diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Następnie podjęłam czteroletnie szkolenie w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy IPZ.
Doświadczenie zdobywałam w ŚDS na Bemowie, oddziale psychiatrycznym oraz nerwic w dwóch warszawskich szpitalach. Poza tym zajmowałam się wsparciem psychologicznym rodzin osób zaginionych w Fundacji Itaka oraz osób w żałobie w Fundacji Nagle Sami.

W gabinecie staram się pomagać osobom dorosłym, które dostrzegają trudności w jakichś obszarach swojego życia oraz chcą dokonać w nich ważnych, dobrych zmian. Dobieram swoje interwencje do indywidualnych potrzeb osób zgłaszających się na terapię. Ludzie inspirują mnie, ciekawią i zaskakują. W związku z tym w kontakcie z drugim człowiekiem cechuje mnie otwartość i uważność, dzięki której mogę zobaczyć jego unikatowy, wewnętrzny świat.

Swoją pracę poddaje superwizji u certyfikowanych terapeutów. Podnoszę kwalifikacje uczestnicząc regularnie w wydarzeniach branżowych, konferencjach i szkoleniach.

W wolnym czasie uwielbiam czytać, drapać za uchem mojego kota i doświadczać życia na różne sposoby np. podróżując.

Powrót do góry